IKEA’dan tecrit sonrası gardrop önerisi: Giyilebilir yastık

by Haber Fora

Tecrit önlemleri sırasında yorgan benzeri montlar birçok kişinin tercih ettiği dış giyim eşyası olurken pofuduk montların satışları hızla arttı. Tecrit önlemlerinin sona ereceği günün ufukta olduğu umuluyor ve IKEA, trendi kaçırmamak adına açık hava toplantıları için ideal bir ürünü piyasaya sürüyor.

İlk bakışta FÄLTMAL sıradan bir yastık gibi görünebilir fakat yenilikçi ürün aslında açıldığında giyilebilir bir yorgana dönüşüyor.

IKEA’nın ABD internet sayfasında halihazırda satışta olan ürün şu şekilde tanıtılıyor:

Koyu yeşil giyilebilir yastık sadece harika görünmekle kalmayan aynı zamanda ürünü dönüştürmek isteyene kadar bir yastık olarak paketlenmiş halde tutan bir turuncu fermuarla vurgulanmış.

Fermuar açıldığında tutturucular ve kollar yorganın giyilip yerinde tutulmasını sağlarken ön taraftaki siyah file cep temel malzemeleri elinizin altında tutabileceğiniz anlamına geliyor.

Bir yastıktan tam boy bir giysiye dönüşen giyim eşyasıyla IKEA, yeni ürünün çok yönlülüğünü ve pratikliğini öne çıkarıyor.

FÄLTMAL’ın dolgusu geri dönüştürülmüş polyesterden yapılıyor ve dış malzemesi kir tutmaz.

İsveçli perakendeci IKEA “İster arkadaşlarla bir kutlama akşamının tadını çıkarıyor ister geleneksel yaz tatili yerine evde kamp kurduğunuz bir tatille çıkıyor olun, FÄLTMAL yorgan güneş battığında kullanıcılarının rahat ve sıcak kalmasına yardımcı olacak” diyor.

FÄLTMAL yorgan, IKEA’nın Birleşik Krallık (BK) internet sitesinden Nisan ayından itibaren 25 sterlin (yaklaşık 279 TL) karşılığında satın alınabilir.

BK’de en fazla iki haneden 6 kişilik grupların 29 Mart Pazartesi gününden itibaren özel bahçeler ve parklar da dahil dışarıda buluşmasına izin verilecek.

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: Noyan Öztürk

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap