İstifa ettiği iddia edilen Hamit Altıntop’tan açıklama: Haberler kesinlikle doğru değil

by Haber Fora

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop’un görevinden istifa ettiği yönündeki haberlerle ilgili açıklama geldi.

TRT Spor‘da Stadyum programını sunan Ersin Düzen, Hamit Altıntop ile görüştüğünü belirterek, şu ifadeleri kullandığı bir paylaşım yaptı:

 

Altıntop’un istifa ettiği iddiaları, sosyal medyanın en çok konuşulan olaylarından biri olurken Düzen, paylaşımını şu notla sonlandırdı:

Ne olmuştu?

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre Türkiye Futbol Federasyonu’nda İcra Kurulu Üyesi, Ümit Milli Takım ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu görevlerinde bulunan Hamit Altıntop’un istifa ettiği iddia edilmişti.

Haberde Altıntop’un istifasına gerekçe olarak, TFF’nin Arda Turan, Oğulcan Çağlayan ve diğer kararları gösterildi.

Altıntop özellikle Arda Turan ve Oğulcan Çağlayan’a verilen cezalar sonrası böyle bir karar aldığı ve son dönemde TFF’nin verdiği kararları futbolun ruhuna aykırı kararlar olarak düşündüğünü çevresine de ilettiği ileri sürüldü.

Hamit Altıntop’un “Bu iş bana göre değilmiş, Artık tüm zamanımı aileme harcayacağım ve golf oynayacağım” dediği de iddialar arasında yer aldığı kaydedildi.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap