Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez ayrılık iddialarını reddetti: “Bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz”

by Haber Fora

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez, iki senelik nişanlılıklarını bitirdiklerine dair haberlerin çıkmasının üzerinden 24 saat geçmeden ayrıldıklarına yönelik iddiaları yalanladı. 

CNN’e konuşan bir kaynağın çiftin “birkaç hafta önce” ayrıldığını söylemesi üzerine birçok haber kaynağı, iki senelik ilişkileri sonrasında Mart 2019’da nişanlanan çiftin ilişkilerini sonlandırmaya karar verdiğini cuma bildirdi. 

Ancak şarkıcı ve eski beyzbol yıldızı cumartesi günü bir temsilci aracılığıyla CNN’e yaptıkları ortak açıklamayla ayrılığı reddetti. “Bazı şeyleri çözmeye çalışıyoruz” ifadesinin yer aldığı açıklamayla birlikte haber kaynağı, çiftin hala nişanlı olduğunu doğruladı. 

TMZ’ye verilen ayrı açıklamadaysa çift, ayrılığa ilişkin “haberlerin tamamının hatalı olduğunu” söyledi.

People dergisine konuşan bir kaynak şunları söyledi:

Çift, 2019’da Bahamalar’da nişanlanmadan önce ilk olarak 2017’de çıkmaya başlamıştı. Geçen yıl boyunca çift, Lopez’in Marc Anthony’den olan 13 yaşındaki ikizleri Maximilian David ve Emme Maribel’le ve Rodriguez’in eski eşi Cynthia Scurtis’ten doğan kızları 12 yaşındaki Ella ve 16 yaşındaki Natasha’yla beraber karantinadaydı.

Bu sürede, çift devam eden Kovid-19 pandemisi nedeniyle düğünlerini iki kez ertelerken Hustlers filminin yıldızı Lopez, ilk ertelemeden sonra “kalbinin biraz kırıldığını” söylemişti.

Lopez, bu yıl ocakta evliliklerini tekrar ertelemek zorunda olduklarını açıklamış ve Elle dergisine “aceleye gerek olmadığı” için ikinci kere iptal edilmesinden bu yana düğün planları üzerine konuşmadıklarını söylemişti.

Lopez o dönem şu ifadeleri kullanmıştı:

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: Umut Can Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap