Karamollaoğlu: Meclisin dışında bile bir araya gelemeyenler, davetimize icabet ederek bir araya geldi

by Haber Fora

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan için düzenlenen anma törenine ilişkin bir değerlendirme yaptı.

Karamollaoğlu, “Bir kez daha anlaşıldı ki bu kadar farklı görüşleri bir araya getirebilen Milli Görüş’ün tek temsilcisi olan Saadet Partisi bu milletin harcıdır. Meclisin dışında bile bir araya gelemeyenler bu davetimize icabet ederek bir araya geldiler” dedi.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Zoom üzerinden 3 bine yakın katılımla gerçekleştirildi.

Divan toplantısına Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kaya, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı ve Genel İdare Kurulu üyeleri katıldı.

Programda konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu “Bugün Erbakan hükümetine karşı yapılan 28 Şubat darbesinin yıldönümü.  O dönem büyük bir darbeyle baş başa kaldık. Askerler öncülük yaptı ama asıl işi sivillere bıraktı. Milli Görüş’e düşmanlık yapan bu sivillerin birçoğu bugün en az bizim kadar sıkıntıya düştü. Sendikalar, medya, para baronları ve hatta anayasa mahkemesinin üyeleri bile bu darbenin tarafı oldular. İnşallah ülke olarak bir daha böyle bir süreç yaşamayız” dedi.

“Farklı görüşleri bir araya getirdik”

Karamollaoğlu şöyle devam etti:

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap