Kate Hudson anlattı: Üç farklı babadan olan üç çocuk nasıl yetiştirilir?

by Haber Fora

Kate Hudson tecrit sırasında üç çocuğa üç farklı babayla birlikte ebeveynlik yapmanın zorluklarını ele aldı.

Partneri Danny Fujikawa’yla iki yaşındaki Rani Rose’a, eski nişanlısı Matt Bellamy’le 9 yaşındaki Bingham’a ve eski kocası Chris Robinson’la 17 yaşındaki Ryder’a sahip olan 41 yaşındaki aktris Sunday Today’e şunları söyledi:

2018’den beri müzisyen Fujikawa’yla birlikte olan Hudson, ebeveynliğin tecrit sırasında bir numaralı önceliği olduğunu anlattı.

Oyuncu “Hayatımda gerçekten yüksek olan beklentilerimin hepsi, çocuklarımla ilgili olanlardan ibaret. Ve aile meseleleriyle falan ilgili. Bunun dışında, sanki, koyvermiş gibiyim. Saçımı süpürge ediyorum, daha sonra da çekip gidiyor ve en iyisini umuyorum” diye ekledi.

Annesi Goldie Hawn ve üvey babası Kurt Russell tarafından büyütülen aktris, biyolojik babası müzisyen Bill Hudson’la yeniden bağlantı kurmak istediğini itiraf etti ve birbirlerinden uzak kalmalarını “41 yıllık mesele” olarak nitelendirdi:

Hudson ardından “Sanırım bu süreçten geçtikçe… babama bakıp ‘Biliyorsun, sevgi hiçbir zaman hiçbir yere gitmedi. Nasıl sıkıntılar yaşanırsa yaşansın sevgi her zaman oradaydı’ falan demek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“İyileşmek kişisel bir şey ve bence insanlar bu konuda yalnız olmadıklarını bazen duymak istiyor” diye ekledi.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: Noyan Öztürk

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap