Keanu Reeves’in antrenörü oyuncunun egzersiz sırlarını anlattı

by Haber Fora

John Wick film serisini böylesine büyük bir üne kavuşturan şeylerden birinin de ünlü Hollywood yıldızı Keanu Reeves’in role şaşırtıcı biçimde bağlılığının olduğunu söylemek abartı olmaz. 

Matrix film serisinin yıldızı daha önce zorlu aksiyon sahnelerini dublör kullanmadan çekmek istemesiyle gündeme gelmişti. Ancak 56 yaşındaki oyuncunun dublörü Reeves’in yeri geldiğinde yeri geldiğinde geri çekilip dublörlerin işlerini yapmalarına izin verdiğini ifade etmişti. 

Oyuncunun canlandırmak istediği sahnelerin altından kalkabilmek için yapması gereken egzersiz rutiniyse sanılandan daha yorucu görünüyor. We Got This Covered’ın aktardığına göre Reeves’in antrenörü Patrick Murphy oyuncunun sevdiği egzersizlerin listesini verdi. 

Listedeki hareketler arasında dış rotasyon (external rotation), band row, band reverse fly gibi bantla yapılan egzersizlerin yanı sıra, şınav ve plank da yer alıyor. Murphy rolün ne kadar zorlu olduğunu şu ifadelerle anlattı:

Kariyeri boyunca pek çok oyuncuyla çalışan Murphy, Reeves’in azminin kendisini hâlâ şaşırttığını şu ifadelerle açıkladı:

Haber Fora, We Got This Covered

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap