Kim Kardashian, Kanye West’le evliliğinin son aylarının perde arkasını anlattı

by Haber Fora

Keeping Up With The Kardashians’ın son bölümünde Kim Kardashian’ın rapçi Kanye West’le evliliğinin bozulmasına dair perde arkası detaylar ortaya çıktı.

Reality yıldızı şubatta, 2014’te evlendiği ve beraber dört çocuğu olan West’e şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.

West geçen yıl ABD başkanı olmak için başarısız bir girişimde bulunduğu sırada çiftin ilişkilerinde zorluklar yaşadığı söylenmişti.

Kardashian ailesinin reality TV şovunun perşembe yayımlanan son bölümünde 40 yaşındaki Kim, kendisi Kaliforniya’da, Kanye’ninse Wyoming’deki bir çiftlikte yaşadığı sırada çiftin tecrübe ettiği zorluklardan bahsetti.

Kim Kardashian şu ifadeleri kullandı:

Kim, Wyoming’de eşine katılma ihtimaline dair telefonda konuşurken görülmüştü.

Kardashian şunları söyledi:

Kız kardeşi Kourtney “muhtemelen yolunu tek başına bulamayacağını” söylerken annesi Kris Jenner Kim’in “zorlandığını” söyledi.

Kamera karşısında konuşan Kim, “Medyada herkesin Kanye’yle hayatıma dair bir şeyler gördüğü bir sır değil fakat Kanye’yle benim aramdaki mevzular hakkında konuşmama konusunda gerçekten hep saygılı davrandım” dedi.

Kim, sık sık eşinin yazacağı Twitter başlıklarından bahsediyordu. West birinde Kim’in annesi Kris’ten “Kris Jong-Un” diye bahsetmişti.

Ayrıca, şu anda silinmiş olan paylaşım dizisinde eşinden boşanmaya çalıştığını da öne sürmüştü.

Keeping Up With The Kardashians 2007’de başlamış ve dizinin mevcut 20. sezonunun ailenin çekeceği son sezon olacağı duyurulmuştu.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: Noyan Öztürk

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap