Kobe Bryant’a “tecavüzcü” diyen Evan Rachel Wood’a, Vanessa Bryant’tan sert cevap

by Haber Fora

Geçen yıl hayatını kaybeden basketbol efsanesi Kobe Bryant’ın eşi Vanessa Bryant, ünlü oyuncu Evan Rachel Wood’un NBA yıldızının öldüğü gün onu “tecavüzcü” diye nitelemesinin “aşağılık” ve “rahatsız edici” olduğunu söyledi. 

Page Six’in haberine göre Kobe Bryant’ın 26 Ocak 2020’deki ölümünden saatler sonra Westworld dizisinin 33 yaşındaki yıldızı, “Yaşanan şey trajik. Kobe’nin ailesi için üzgünüm. O bir spor kahramanıydı. Ayrıca tecavüzcüydü. Ve tüm bu gerçekler aynı anda var olabilir” ifadelerini kullanmıştı. 

Cumartesi Instagram hesabından paylaşım yapan 38 yaşındaki Vanessa Bryant, Wood’un paylaşımının bir yıldan uzun bir süre sonra dikkatini çektiğini söyledi. 

Vanessa Bryant, Wood’un paylaşımına dair şu ifadeleri kullandı:

Vanessa Bryant ayrıca şu ifadeleri ekledi:

Bryant aynı mesajı o dönem, basketbol efsanesinin “tecavüzcü” olduğunu söyleyen film yapımcısı Abigail Disney’e de gönderdi. Complex’in haberine göre Vanessa Bryant bu hafta şarkısında 2020’deki helikopter kazasından bahseden rapçi Meek Mill’i de eleştirmişti. 

Los Angeles Lakers takımının efsanevi oyuncusu Kobe Bryant 2003’te 19 yaşındaki bir otel çalışanına cinsel saldırıda bulunmakla suçlanmıştı. Savcılar, davacının ifade vermeyi reddetmesi üzerine suçlamaları düşürmüştü. Davacı 2005’te başka bir dava açmış ancak mahkemeye başvurmadan uzlaşı sağlanmıştı. 

Wood, yakın zamanda eski sevgilisi Marilyn Manson’ı tacizle suçlamasının ardından gündeme gelmişti.

Haber Fora, Page Six, Complex

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap