Korfu Adası’ndaki manzaralı lüks villada bir ay bedava ‘home office’ fırsatı

by Haber Fora

Kovid-19 pandemisi sebebiyle çoğu kişinin evlerini bir ofise çevirdiği şu günlerde bir seyahat acentesinin uzaktan çalışan kişilere sürprizi var. İnternet sitesine başvuru formu koyan acente, şanslı bir kişiye Yunanistan’ın Korfu adasındaki lüks villada bir arkadaşıyla nisanda bir ay boyunca bedava uzaktan çalışma şansı sunuyor.

Pandemi artık Zoom toplantılarını ve uzaktan çalışmayı neredeyse bir zorunluluk haline getirirken çalışanlar evlerinden hiç çıkmadan günü tamamlayabiliyor. Bu durumu en azından iki kişi için değiştirmek isteyen acente, lüks villada konaklamanın yanı sıra uçuş ve kablosuz internet masraflarını da karşılamayı taahhüt ediyor.

 

Villada tam 5 yatak odası bulunurken kazanan kişiler, terasta manzaranın tadını çıkarma, villaya özel havuzu ve jakuziyi kullanma imkanına da sahip olacak.

Çoğu kişinin standartları düşük “home office”lerle mücadele ettiğini belirten acentenin pazarlama müdürü Pete Brudenell, sözlerine şöyle devam etti:

Bununla birlikte, ofisini villaya taşımak isteyenler isteyenler, neden kendisinin seçilmesi gerektiğini başvuru formunda açıklamak zorunda.

Başvurmak isteyenler için form burada.

Haber Fora, Greek City Times

Derleyen: Uğurcan Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap