Koronavirüs’e yakalanan Nihat Hatipoğlu’nun yoğun bakımda olduğu iddia edildi; oğlundan açıklama geldi

by Haber Fora

İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu’nun 25 Ağustos’ta Koronavirüs’e yakalandığını açıklamasının ardından sosyal medyada, ünlü ilahiyatçının yoğun bakıma kaldırıldığına dair haberler dolaşmaya başladı. Nihat Hatipoğlu’nun oğlu Osman Hatipoğlu bu iddialar ile ilgili bir açıklama yaparak söz konusu iddiaları yalanladı.

Babasının yoğun bakıma kaldırıldığını yalanlayan Osman Hatipoğlu, “Hocamızın durumu Allah’ın izniyle iyi. Birkaç gün önceye göre çok iyi. Yavaş yavaş eski haline dönmeye başladı. Evin içinde gezmeye başladı. Sizlerin duaları sayesinde… Gün içerisinde bir şeyler de paylaşacağız hocamızın kendini görüp duyacaksınız. Bu aralar bir haber dolaşıyor sosyal medyada ‘Nihat Hatipoğlu yoğun bakıma kaldırıldı’ diye kesinlikle böyle bir şeye itibar etmeyin. Hocamız evde Allah’a şükür sağlık durumu da çok iyi. Yoğun bakımda değil, hastanede kesinlikle değil” dedi. 

Hatipoğlu, “Böyle yalan haberler çok fazla yayılmaya başladı artık. Hocamızın sağlık durumunu çok çok kötü gösterdiler. Bunlar kesinlikle gerçek değil. Herkesten dua bekliyoruz, hocamızın sizlere çok selamı var” ifadelerini kullandı. 

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap