Kurtulmuş, AK Parti’lilere seslendi: Bu millet bize oy vermeye mecbur ve mahkum değildir

by Haber Fora

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, partililere seslenerek, “Şunu asla unutmayın. Bu millet bize oy vermeye mecbur ve mahkum değildir” dedi.

Kurtulmuş, AK Parti Sancaktepe 5. Olağan İlçe Kongresi’nde partililere hitap etti.

Türkiye’nin Doğu Akdeniz ve Karadeniz’deki faaliyetleri, Kapalı Maraş’ın açılması, Karabağ’ın kurtarılması gibi gelişmelere vurgu yapan Kurtulmuş, şöyle devam etti:

Kurtulmuş, işi ve derdi olanın AK Parti kadroları olduğunu belirterek, bu yolculuğu engellemeye çalışanlara gerekli cevapları vereceklerini anlattı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın reform konusundaki açıklamalarına dikkati çeken Kurtulmuş, “Türkiye’nin her sıkıştığı dönemde, problem olan ve daraldığımız dönemlerde güçlü reform iradesiyle yolumuz açılmış ve daha ileriye gitmiştik. Pandemi sırasında ortaya çıkan birtakım zorlukların ve Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı sorunların aşılabilmesi için çok güçlü bir reform iradesini üç alanda da ortaya koyacağız. Hukuk, ekonomi ve siyaset alanında ilgili bakanlarımızın çalıştığı artık hemen hemen hazır hale geldiği reform paketini kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Türkiye’de suni gündemler oluşturulduğuna vurgu yapan Kurtulmuş, 2023 ve 2024 seçimlerinde AK Parti’nin gücünü ortaya koyacağını söyledi.

Kurtulmuş AK Parti’nin 19 yıldır iktidarda olduğunu anımsatarak, şu değerlendirmelerde bulundu:

Haber Fora, AA

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap