Liam Neeson, “birkaç tane daha” yaptıktan sonra aksiyon filmlerini bırakacağını açıkladı

by Haber Fora

Liam Neeson, hali hazırda yapımı süren, yakında çıkacak projeler bittikten sonra aksiyon türünden emekli olacağını duyurdu.

ET’ye konuşan aktör, çok özel yeteneklerini bırakmaya hazır olup olmadığı sorusuna şöyle cevap verdi:

Neeson’ın kartel filmi The Marksman bu ay çıktı. Oyuncu ayrıca, mahsur kalmış madencilerin hayatını kurtarmak için donmuş okyanus üzerinde imkansız bir kurtarma görevine çıkan buzlu yol sürücüsünü canlandırdığı aksiyon-gerilim filmi The Ice Road’un çekimlerine devam ediyor.

Aktör bunun ardından, tehlikeli bir suç örgütünün işini tamamlamayı reddedince hedef haline gelen bir kiralık katile odaklanan Memory’de başrol oynayacak.

Daha sonra politik gerilim filmi Charlie Johnson in the Flames ve özel bir dedektifi konu alan Marlowe’da rol alması planlanıyor.

Oyuncunun son büyük aksiyon filmi Soğuk İntikam (Cold Pursuit), 2019’da gösterime girmişti. Filmi tanıtmak için The Independent’a verdiği röportajda Neeson, yıllar önce bir tanıdığının tecavüze uğramasının ardından “siyahi piçin” tekini gebertmek için sokaklarda günlerce sopayla gezdiğini itiraf etmişti. Oyuncu, geçmişindeki “berbat” davranışından “utandığını” söylemişti.

Neeson’ın yorumlarının yansıması, Soğuk İntikam’ın prömiyerinin iptal edilmesine yol açmıştı.

 

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir. 

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Şafak Küçüksezer

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap