Madonna karanlık adamların yolunu kesmeye çalıştığını söyledi: “Patriyarkaya ölüm”

by Haber Fora

Popüler kültürün en gözde figürlerinden Madonna, bir grup erkeğin yeteneklerini gerçek anlamda gerçekleştirmesine engel olduğunu söyledi. Ancak bazıları Madonna’nın hayli kabarık servetine ve başarılarına atıfla şarkıcının abartılı açıklamalarda bulunduğunu düşünüyor. 

RT’nin haberine göre Madonna, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda parlak bir taç giydiğinin görüldüğü fotoğrafla birlikte şu ifadeleri paylaştı:

Şarkıcı mesajıyla tam olarak neyi kastettiğini detaylı olarak açıklamadı. Öte yandan Madonna’nın önceki günlerde yaptığı paylaşımlar bundan daha az dramatik görünüyor. 

Bununla birlikte Madonna’nın 850 milyon dolarlık (yaklaşık 6 milyar TL) servetine işaret eden sosyal medya kullanıcıları şarkıcıyı sert biçimde eleştirdi. 

 

Şarkıcının paylaşımını şaka yollu eleştiren bir kullanıcı, “Ben mazlum bir multimilyonerim, bana zulmetmeyi bırakın erkekler!” ifadelerini kullandı. Ancak Madonna’yı eleştirenler kadar bir kısım sosyal medya kullanıcısı da ona sahip çıktı ve “patriyarkaya” karşı kendisine destek verdiklerini söyledi. 

Haber Fora, RT

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap