Manchester United’ın kaptanı Maguire hakkındaki iddialardan suçlu bulundu

by Haber Fora

Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda bir eğlence yerinde karıştığı kavga sonrası tutuksuz yargılanan Premier Lig ekiplerinden Manchester United’ın kaptanı Harry Maguire, fiziksel saldırı, polise direnme ve rüşvet teklif etme iddialarından suçlu bulundu.

Mikanos Adası’ndaki duruşmaya tutuksuz yargılanması nedeniyle katılmayan Maguire’ı avukatı temsil etti. Devam eden yargı sürecinde Harry Maguire’a kısa süreli hapis cezası verilmesi ve bunun para cezasına çevrilmesi bekleniyor.

Diğer turistlerle kavga etmişti

Maguire, Mikonos’taki bir barda, kardeşi ve arkadaşlarıyla eğlenirken mekandaki diğer turistlerle kavga etmişti.

Bölge sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, futbolcu ve arkadaşlarından polis aracını karakola kadar takip etmelerini istedi ancak vardıklarında Maguire ve diğer iki arkadaşı oradan kaçmıştı.

Polise sözlü ve fiziki saldırıda bulundukları için yakalanarak gözaltına alınan Harry Maguire ve diğer iki şüphelinin savcılığa sevk edilmişti.

Manchester United Kulübü’nden yapılan açıklamada, mahkemeye çıkarılan Harry Maguire’in hakkındaki suçlamaları reddettiği ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı ifade edilmişti.

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap