Marvel yıldızı Elizabeth Olsen, WandaVision’ın neden göz korkutucu olduğunu anlattı

by Haber Fora

Disney+’ta yayımlanan WandaVision dizisi Marvel’ın sevilen karakterleri Elizabeth Olsen’ın canlandırdığı Scarlet Witch’le Paul Bettany’nin canlandırdığı Vision’ı yeniden bir araya getirdi. 

Dizi hem Marvel Studios’un ilk dizisi olma özelliği taşıyor hem de Avengers: Endgame’in devasa başarısının ardından gelen ilk Marvel yapımı. Ve görünüşe göre pastoral sitcom dizisi Marvel Sinematik Evreni’nde ciddi sonuçlar doğuracak fokurdamaların olduğuna işaret ediyor.

Bu fokurdamanın ardında ne olduğu tam olarak bilinmese de dizinin yıldızı Elizabeth Olsen patlamak üzere olduğunu ima ediyor.

Olsen kısa süre önce verdiği röportajda Marvel evrenindeki ve WandaVision’daki rolünü değerlendirdi. Olsen büyük sinema filmlerinde yer almanın verdiği rahatlamanın ardından dizinin ihtiyacı olan zorluğu yarattığına atıfta bulunarak şu ifadeleri kullandı:

Comicbook’un haberine göre Scarlet Witch’i canlandıran oyuncu şunları ekledi:

Dizinin ilk bölümlerini izleyen eleştirmenler ve hayranlar WandaVision’ın daha önceki Marvel yapımlarından hayli farklı olduğuna dikkat çekmişti. Olsen, hayranların farklı bir biçimde izlediği karakterlere dair şunları söyledi:

Haber Fora, Comicbook

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap