Marvel yıldızı Tom Holland, sinematik evrene girdiği dönemle şu anını kıyasladı

by Haber Fora

Örümcek-Adam 3’ün çekimleri sürerken ünlü oyuncu Tom Holland, Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olduğu günleri yad etti. Marvel, Peter Parker’ı yani Örümcek-Adam’ı evrene dahil etme hakkı elde ettiğinde ikonik kahramanı kimin canlandıracağına dair hararetli tartışmalar yapılmıştı.

Rol nihayetinde gelecek vaat eden aktör Holland’a verilmiş ve oyuncu ilk çıkışını 2016’da Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) filmiyle yapmıştı. 

Her ne kadar filmin konusu sır gibi saklansa da Örümcek-Adam 3’te Tobey Maguire ve Andrew Garfield gibi daha önce meşhur karakteri canlandıran diğer oyuncuların da yer alacak olması hayli heyecan uyandırmıştı. 

Holland, yılbaşı gecesi bir diğer Marvel yıldızı Chris Pratt’ın Instagram yayınına katıldı, çekimlerin nasıl gittiğini ve evrene girdiği dönemi anlattı.

Screen Rant’in haberine göre Holland şu ifadeleri kullandı:

Örümcek-Adam 3’ün ötesinde Holland’ın Marvel kariyerinin nasıl şekilleneceği belirsizliğini koruyor. Marvel’ın Sony ile yaptığı anlaşma nedeniyle muhtemelen en az bir filmde daha görünecek ancak bunun hangi film olacağı bilinmiyor. 

Sony kendi Örümcek Evreni’ni geliştirmeye devam ederken Holland’ın da buraya dahil olması olası görünüyor. 

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap