Marvel yönetmeni James Gunn: Galaksinin Koruyucuları 2’deki bir fikri hayran teorilerinden çaldım

by Haber Fora

Galaksinin Koruyucuları 2’nin (Guardians of the Galaxy Vol 2) yönetmeni James Gunn, bir sahne için internetteki hayran teorilerinden fikir “çaldığını” açıkladı.

Marvel Sinematik Evreni’nin popüler 2014 yapımı bilim kurgu filmi Galaksinin Koruyucuları’nın (Guardians of the Galaxy) 2017 yapımı devam filmindeki bir sahnede, hayatını kaybeden Marvel Comics yaratıcısı Stan Lee, galaksideki hadiseleri izleyen dünya dışı bir varlık olan Gözcü’yü (The Watcher) canlandırıyordu.

Lee, 2018’deki ölümüne kadar Marvel Sinematik Evreni’nin her filminde küçük roller almıştı.

Her filmde farklı bir karakter olarak görünse de, hayranlar hepsinin esasen aynı karakterin, olaylara göz kulak olmak için kendisini kasten hadiselere dahil eden Gözcü’nün farklı tekerrürleri olduğunu tahmin ediyordu.

Lee’nin ikinci Koruyucular filmindeki rolü bu teoriyi doğrularken, bu hafta bir Twitter kullanıcısı şu paylaşımı yaptı:

Gunn, söz konusu mesaja cevaben, “Bu fikri Twitter’daki, eğlenceli olduğunu düşündüğüm, hayran teorilerinden çaldım” diye yazdı.

 

Gunn şu anda Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper ve Vin Diesel’in ilk iki filmdeki rollerini yeniden canlandıracağı üçüncü Galaksinin Koruyucuları filmini yönetmeye hazırlanıyor.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Kerim Çelik

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap