Maviye boyattığı saçlarıyla hayranlarını şaşırtan Jungkook’un canlı yayını rekor kırdı

by Haber Fora

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BTS’in yıldızı Jungkook bir dizi açıklamayla hafta sonu sosyal medyayı kasıp kavurdu. 

Son dönemde çıkardığı albüm ve şarkıların yanı sıra aldığı ödüllerle de isminden söz ettiren grubun en genç üyesi cumartesi hayranlarıyla etkileşimli biçimde düzenlediği yayında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. 

Genç şarkıcı canlı sohbet sırasında yeni saç rengiyle de dikkat çekti. Jungkook kısa süre önce saçlarını maviye boyadığını açıklamıştı. 

Jungkook bahsi geçen yayına hayranlarını selamlayarak başladı ve son zamanlarda egzersiz yaptığını açıkladı. Şarkıcı daha sonra Pink Sweats’in At My Worst şarkısını ve Coldplay’in Fix You şarkısını seslendirdi. 

Şarkıcının canlı yayını yalnızca 45 dakika içinde 13,5 milyon izleyiciye ulaştı. Canlı yayın VLive’ın en çok izlenen yayını unvanını elde ederek rekor kırdı. Jungkook kasedi için düşündüğü büyük planlarını da sohbet sırasında açıkladı. 

Genç şarkıcı ‘Stay’ parçasının yapım sürecini ve bunun kasedinin bir parçası olmasını istediğini hatırlattı. 

 

Hindustan Times’ın haberine göre Jungkook şu ifadeleri kullandı:

Genç sanatçı ‘Stay’i bir günde tamamladığını ve şarkıyı daha sonra RM’in cilaladığını söyledi. Jungkook daha sonra kendi kasedini çıkarmak istediğini şu ifadelerle açıkladı:

BTS hayranları bir süredir Jungkook’tan mixtape bekliyordu. Şarkıcı mavi saçlarıyla ortaya çıktığında hayranları bu yeniliğin kasedin çıkışının uzak olmadığına işaret ettiğine ikna olmuştu. 

Haber Fora, Hindustan Times, Page Six

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap