Meghan, Oprah röportajından sonra kraliyet ailesinden kimsenin kendisiyle konuşmamasına “üzgün”

by Haber Fora

Sussex Düşesi’nin sürpriz Oprah röportajından beri kraliyet ailesinden kimsenin kendisiyle iletişime geçmemesine “üzüldüğü” söyleniyor.

Geçen hafta yayımlanan röportajda Meghan, kraliyet ailesindeyken kendi canına kıyma konusunda “planlı” düşünceleri olduğunu ama başvurduğu üst düzey saray personelinin kendisine yardım etmeyi reddettiğini iddia etmişti.

Eski Suits dizisi yıldızı ayrıca hamileliği sırasında Prens Harry’le çocuklarının ten renginin “ne kadar koyu” olabileceğine dair “endişeler” olduğunu öne sürmüştü.

Röportaja cevaben Buckingham Sarayı, Kraliçe adına bir açıklama yayımlayarak tüm ailenin “Harry ve Meghan için son birkaç yılın ne kadar zorlu geçtiğini öğrenmekten üzüntü duyduğunu” dile getirmiş ve sözkonusu sorunların “aile tarafından özel olarak ele alınacağını” belirtmişti.

Şimdiyse hafta sonu Meghan ve Harry’le görüşen TV spikeri Gayle King, düşesin kraliyet ailesinden haber beklediğini açıkladı.

Salı günü CBS This Morning’deki açıklamasında King, “Bence onları hala üzen şey, sarayın bunu özel olarak çözmek istediğini söylemeye devam etmesine rağmen, Meghan aleyhinde çıkan son derece aşağılayıcı ve yanlış hikayelere inanmaları” dedi.

Gayle şöyle devam etti:

Bu yorumlar Prens William’ın Londra’nın doğusundaki bir okul gezisinde kraliyet ailesinin “kesinlikle ırkçı bir aile olmadığını” söylemesinin ardından geldi.

TV sunucusu ayrıca röportajın yayımlanmasından bu yana Harry’nin, Prens Charles ve Prens William’la konuştuğunu öğrendiğini iddia etti.

Sunucu “Son dakika haberi sunmaya çalışmıyorum ama nasıl hissettiklerini öğrenmek için Sussexleri aradım gerçekten ve evet, Harry’nin erkek kardeşiyle ve babasıyla konuştuğu doğru” dedi.

The Independent, yorum için Buckingham Sarayı’yla temasa geçti.

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: İrem Oral

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap