MHP’li Büyükataman: Ahlak ilkelerini çiğneyerek iftira atma yarışına girenlere karşı edebimizle davranıyoruz

by Haber Fora

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, partisinin odak noktasında olduğu gündemdeki tartışmalara ilişkin açıklama yaptı.

Büyükataman yaptığı yazılı açıklamada, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Gazeteci Orhan Uğuroğlu’na yönelik saldırılarla ilgili MHP lideri Devlet Bahçeli’nin hedef alındığını belirterek, “Bu hadsizlik son bulacağı yerde her geçen gün şiddetini artırmaktadır” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’na yönelik eleştirilerde bulunan Büyükataman, “Partisinin Genel Başkan Yardımcısı’na düzenlenen saldırıdan memnun olduğu hissi uyandıran Davutoğlu’na Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı’nın gerçekleştirdiği sözde geçmiş olsun ziyareti; tam da kurgulandığı üzere Sayın Genel Başkanımıza ve Partimize iftira atma, kin kusma seansına dönüşmüştür” dedi.

Büyükataman açıklamasında şöyle devam etti:

Söz konusu siyasi partileri “particikler” olarak niteleyen Büyükataman, “Her ne kadar siyasetçi yahut gazeteci olduklarını iddia etseler de siyaset ve gazetecilik ahlakıyla arasında mesafe bulunanların göbekten bağlı oldukları çevrelere bir menfaat devşirme ihtimali gördüklerinde ne kadar alçalabileceklerinin şuuruyla izledik” dedi.

“Alçakça tezgâhlanmış kara kampanyalara asla teslim olmayız” diyen Büyükataman şunları kaydetti:

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap