MHP’li Büyükataman’dan “Boğaziçi’ndeki eylemler” ile ilgili açıklama: Zillet tek ses, tek nefes olmuştur

by Haber Fora

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Cumhur İttifakı ve Boğaziçi Üniversitesi’ndeki protesto eylemlerine ilişkin açıklama yaptı.

Büyükataman, yazılı açıklamasında, Türkiye’de bir kaos ortamı meydana getirmek isteyen çevrelerin bir süredir çeşitli teşebbüslerde bulunduğunu öne sürdü.

Boğaziçi Üniversitesi’nde başlayan eylemlere ilişkin yorumlarda bulunan Büyükataman, “Kanuna uygun olarak yapılan rektör ataması bahane edilerek zilletin temsilcilerinin himayesinde terör örgütlerinin meydana getirdiği bir konsensüs eliyle kanun tanımaz bir başkaldırının başlatılma çabasının ortadadır” ifadelerini kullandı.
 

Büyükataman şunları söyledi:

“Tüm kirli gündemlerin, hain emellerin önündeki en büyük engel Sayın Genel Başkanımızdır”

Millet İttifakı partilerinin MHP lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik eleştirilerine de tepki gösteren Büyükataman, “CHP sözcülerinin ve büyümesi için pohpohlanan ancak beklenen verim alınamayan küçük ve önemsiz particiklerin başındaki isimlerin, düzenledikleri basın toplantılarında, katıldıkları programlarda ağızlarından tükürükler saçarak Genel Başkanımıza saldırması boşuna değildir” dedi.

“Tüm kirli gündemlerin, hain emellerin önündeki en büyük engel Sayın Genel Başkanımızdır” ifadelerini kullanan Büyükataman, şöyle devam etti:

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap