Miley Cyrus, Hannah Montana karakterinin kendisinde “kimlik krizi” yarattığını söyledi

by Haber Fora

Ünlü ABD’li şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus, 14 yaşında hayat vermeye başladığı ve adını bütün dünyaya duyurduğu Hannah Montana karakterinin kendisinde “kimlik krizi” yarattığını söyledi.

2006’da başlayan Disney dizisi, 2011’de sona ermişti. Yıldız isim, dizide gündüz vakitlerinde sıradan bir genç olan, ancak geceleri pop yıldızına dönüşen bir karaktere hayat vermişti.

5 Mart’ta Spotify’daki Rock This with Allison Hagendorf adlı podcast’te konuşan 28 yaşındaki pop şarkıcısı, Hannah karakterini çok fazla canlandırdığını belirtip şu ifadeleri kullandı:

Bununla birlikte Cyrus kendisi olduğunda ve peruk takmadığında kimsenin kendisini umursamadığını, “artık bir yıldız olmadığını” düşündüğünü belirtti:

Cyrus, bu düşünceyi “gerçekten yıkması gerektiğini” ve 2013’te çıkan Bangerz adlı albümünün kimliğini Disney karakteri dışında bulmaya yönelik ilk hamlesi olduğunu söyledi.

Aralık ayında ünlü müzik dergisi Rolling Stone’a konuşan Cyrus, “Hannah Montana’nın başarısına asla ulaşamayacağını hissettiğini” söylemişti. “Karakterin hayattan daha büyük olması” sebebiyle gelişmek zorunda kaldığını eklemişti.

Haber Fora, People, USA TODAY

Derleyen: Uğurcan Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap