New York’un en zenginlerini dolandıran Anna Sorokin, cezaevinden çıkar çıkmaz soluğu sosyal medyada aldı

by Haber Fora

2017’de tutuklanmadan önce bankaları, otelleri, varlıklı arkadaşlarını ve finans kurumlarını dolandıran sahte varis Anna Sorokin, 11 Şubat’ta şartlı tahliyeyle cezaevinden serbest kaldıktan sonra sosyal medyaya döndü.

Anna Delvey ismiyle de anılan Sorokin, Instagram’da yatakta güneş gözlüğü takmış siyah beyaz bir fotoğrafını, “Hapishane çok yorucu, bilemezsiniz” mesajıyla paylaştı.
 

Sorokin, Temel İçgüdü filminden bir kareyi de “Susma hakkımı kullanıyorum” notuyla yayımladı.
 

Sorokin bloguna bağlantı içeren yeni bir Twitter hesabı da oluşturdu. Sorokin’in “Anna Delvey Günlükleri” adlı blogu, Kovid-19 sırasında New York’un kuzeyindeki hapishanede geçirdiği vakte dair hikayeler (“Hapishanede olmak çoğunlukla uzun süreli karantina gibi geliyor, yalnızca bir grup katille birliktesin ve hâlâ saçlarımızı yaptırabiliyoruz”) ve New York’ta bir dizi davayla karşı karşıya olan ABD eski başkanı Donald Trump’a tavsiyeler içeriyor.

Sorokin “Donald Trump için Rikers Adası 101” başlıklı uzun bir gönderide “Tutuklanmak ilk başta son derece rahatsız edici görünebilir” ifadelerine yer verdi. 

Sorokin “Hiçbir şeyi süslemeyeceğim; çok rahatsız olmuştum” diye yazdı.

Sorokin “Rikers sadece ilk durak, burada çok uzun süre tutulmayacaksınız” diye devam etti.

Ozark’ın yıldızı Julia Garner’ın Sorokin’i canlandıracağı, yakında yayımlanacak Netflix dizisi Inventing Anna’nın yapımına koronavirüs nedeniyle yaşanan gecikmenin ardından yeniden başlandı.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: Onur Bayrakçeken

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap