Özdağ’a saldırı iddiası ile gözaltına alınan iki şüpheli: Biz iş aramaya gitmiştik

by Haber Fora

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a düzenlenen saldırının ardından gözaltına alınan iki şüphelinin ifadeleri ortaya çıktı.

 tvhaberi.com’dan Alican Uludağ’ın haberine göre, şüpheliden, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi öğrencisi olan Abdurrahman G. ifadesinde, Özdağ’la tesadüfen karlıştıklarını ileri sürdü, Arkadaşı Gülahmet T. ile birlikte iş aramaya gittiklerini savunan Abdurrahman G. şunları söyledi:

 

Özdağ’dan şikayetçi olduğunu da belirten Abdurrahman G. şöyle devam etti:

 

Şüpheli Gülahmet T.de ifadesinde şüpheli Abdurrahman G. ile rastladıkları Özdağ arasında tartışma çıktığını ileri sürdü. Türk ifadesinde şu iddialarda bulundu:

Gelecek Partisi Genel Başkanı Yardımcısı Selçuk Özdağ ise ifadesinde 15 Ocak’ta saat 12.35 sularında Cevizlidere Mahallesi’nde bulunan evinden cuma namazı için çıktığını kaydetti. Kapının önünde genç bir kişi gördüğünü belirten Özdağ, şunları anlattı:

Zanlıların ifadeleri konusunda T24’e konuşan Selçuk Özdağ,  “Hepsi yalan, ben kimseyle konuşmadım. Bu ifadeler arkadan saldırmak gibi alçakça kaçmak gibi korkça.” Beni UFO’lar mı yaraladı!  Bu görüntüler emniyette. Her şey çok açık. Kimlikler belirlendi. Firardalar şimdi yakalanmayanlar. Geçen seneden beri meydana gelen 13 saldırı arasında bir bağ var. HTS kayıtları incelensin bunlar ortaya çıkar” dedi

Gülseren’in 10 Ekim Ankara Katliamı için Dde“Daha iyisi olabilirdi” şeklinde paylaşım yaptığı ortaya çıktı. 

Haber Fora, tvhaberi.com, T24

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap