Pamela Anderson yuva yıkmakla suçlanıyor: Eski sevgili yeni evliliğin içyüzünü anlattı

by Haber Fora

Pamela Anderson’ın evlendiği inşaat ustası Dan Hayhurst’ün eski sevgilisi, Anderson’ı onu elinden almak, 5 kişilik mutlu bir aileyi dağıtmak ve “yuva yıkmakla” suçluyor.

Model ve oyuncu Noel arifesinde evlendiği inşaat ustası Hayhurst’ü Kanada’da bulunan Ladysmith kasabasındaki mülkünde çalışırken baştan çıkarmakla suçlanıyor.

Çarşamba 53 yaşındaki oyuncu, 40 yaşındaki “korumasıyla” evlendiğini duyurmuştu. Anderson, 5. eşine dair, “Tam olmam gereken yerdeyim, beni seven bir adamın kollarında” ifadelerini kullanmıştı.

Ancak son 5 yıldır Hayhurst’le yaşayan ve iki çocuğunu büyüten Carey isimli eski sevgilisi, Hayhurst’ün Anderson’la ilişkisine hazırlıksız yakalandığını ve evliliği internette okuyana kadar hiçbir şeyden haberi olmadığıını açıkladı. 

Carey, Anderson ve Hayhurst arasındaki ilişkinin Hayhurst’ün kendisiyle birlikte olduğu sırada geçen yıl başladığını söyledi. Hayhurst, temmuzda Pamela Anderson’ın evine taşınmıştı.

The New York Post’un haberine göre 42 yaşındaki Carey, “Bu anlatıldığı gibi tecritte yaşanan bir aşk hikayesi değil, bu yanıltıcı bir görünüm” ifadelerini kullandı. 

Carey ikilinin medyada çizdiği tüm toz pembe tabloya rağmen ikilinin düğününe kimsenin çağırılmadığını, Hayhurst’ün evleneceğini annesine bile mesajla söylediğini açıkladı.

Hayhurst’ün eski sevgilisi şunları ekledi:

Bir çocuk annesi Carey ve o sırada yalnız bir baba olan Dan bir flört uygulamasında tanıştıktan sonra çocuklarıyla birlikte bir arada yaşamaya başlamıştı.

Haber Fora, The New York Post

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap