Paris Hilton, 2007’deki Letterman röportajı sırasında “kasten aşağılandığını” hissetmiş: “Çok zalimceydi”

by Haber Fora

Paris Hilton, 2007’de David Letterman’a verdiği ve şu sıralar yeniden gündem olan bir röportaj sırasında “aşağılanmış” hissettiğini belirtti.

Konuşmadan görüntüler şubat ayında viral olurken, Letterman’ın sosyetik simayı şartlı tahliye koşullarını ihlal ettiği için parmaklıklar ardında geçirdiği 23 günle ilgili sorguya çekmesi “iğrenç” sözleriyle eleştirildi.

Hilton’la sohbeti sırasında Letterman, New York ve Los Angeles’ta yaşamakla ilgili sorular sorduktan sonra konuyu değiştirip muhatabına “Hapishanede olmak nasıldı?” sorusunu yöneltmiş ve ardından Hilton’ı hapishanede geçirdiği zamanla ilgili soru yağmuruna tutmuştu.

Sorulara belli belirsiz yanıtlar verdikten sonra rahatsızlığı her halinden belli olan Hilton, “bu epey travmatik deneyimle ilgili konuşmayı pek istemediğini” söylemişti.

Hilton, This is Paris adlı podcast’inde, Letterman’la o sohbetinin aylar sonra verdiği ilk röportaj olduğunu belirtirken, söz konusu yayına yeni parfümünü konuşmak için katılmayı kabul ettiğini ve hapis cezasının “tartışmaya kapalı” olduğunu söylediğini ifade etti:

Sunucunun kendisini konuyla ilgili konuşmaya “sürekli zorladığını” söyleyen Hilton, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu çok insafsızca ve çok zalimceydi” diyen Hilton, Letterman’a bu işe son vermesini ve “çizgiyi aştığını” söylediğini de belirtti.
 

Hilton, Letterman’ın özür mahiyetinde kendisine bir kasa şarap yolladığını, daha sonra programına yeniden katıldığında da reality yıldızına “çok üzgün olduğunu” söylediğini aktardı.

Letterman şu ifadeleri kullanmış:

Hilton geçen hafta, Britney Spears’a vasi tayin edilmesini ve bu şarkıcının magazin basınından gördüğü muameleyi işleyen Framing Britney Spears adlı belgeselin çıkışının ardından, 2000’lerin başlarında medyayla ilişkilerini yeniden düşündüğünü açıklamıştı.

Hilton şunları söylemişti:

The Independent yorum almak için Letterman’ın temsilcileriyle iletişime geçti.

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Şafak Küçüksezer

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap