Ryan Reynolds: Deadpool 3 aslen Wolverine’le kesişen bir “seyahat” olarak kurgulanmıştı

by Haber Fora

Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün aslen Deadpool ve Hugh Jackman’ın Logan’ını (nam-ı diğer Wolverine) buluşturacak şekilde tasarlandığını açıkladı.

Planlar, Disney’in karakterin sinema haklarını elinde bulunduran Fox’u 2019’da satın almasıyla değişmişti.

Reynolds’ın başrolde ağzı bozuk süper kahraman Wade Wilson’ı (nam-ı diğer Deadpool) canlandırdığı hit serinin, Marvel Stüdyoları’nın Marvel Sinematik Evreni olarak bilinen kapsamlı ve devam eden film serilerine dahil edilmesi planlanıyor.

Öte yandan Reynolds, Twitter’da takipçilerine Fox’un himayesinde kalması halinde üçüncü Deadpool filminden neler bekleyebilecekleri hakkında bir fikir verdi.

Oyuncu yorumunu, akıl sağlığı farkındalık kampanyası Bell Let’s Talk’un bir tweet’inin tanıtımına destek olmak için paylaştı.

Reynolds şunları yazdı:

“Rashomon tarzı” ifadesi, Akira Kurosawa’nın 1950 tarihli filmine atıf yapıyor. Bu filmde tek bir olay, farklı karakterlerin bakış açısından tekrar tekrar anlatılıyor.

Jackman, James Mangold’un çoğu kişinin serinin zirvesi kabul ettiği, gelecekte geçen 2017 tarihli cesur filmi Logan dahil olmak üzere Wolverine’i 9 farklı X-Men filminde canlandırmıştı.

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Şafak Küçüksezer

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap