Salma Hayek, Desperado’daki seks sahnesini çekerken ağlamış

by Haber Fora

1995 yapımı Desperado filmindeki seks sahnesindeki deneyiminden bahseden Salma Hayek, duyduğu kaygıdan dolayı ağladığını söyledi.

Ünlü oyuncu söz konusu sahneye, Dax Shepard ve Monica Padman’ın sunduğu Armchair Expert isimli podcast’e verdiği mülakatta değindi.

Aktris, Robert Rodriguez’in yönettiği ve bahse konu seks sahnesindeki partneri Antonio Banderas’ın da rol aldığı aksiyon filmi Desperado’da Carolina karakterini canlandırıyordu.

Shepard ve Padman’a konuşan Hayek, duyduğu rahatsızlıkta Rodriguez ve Banderas’dan kaynaklanmadığını ve çekimlerdeki herkesin “harika” olduğunu açıkça belirtti.

Hayek, sahne çekilirken setin çoğu kişiye kapatıldığını ve sadece kendisinin, Banderas’ın, Rodriguez’in ve yönetmenin o dönemki eşi (sonradan Hayek’in “en iyi arkadaşı” olacak) Elizabeth Avellán’ın sette yer aldığını belirtti.

Ünlü oyuncu, “Daha önce hiç böyle bir sahne çekmemiş olmam dışında bu hoş bir şeydi” dedi.

Oyuncu, Banderas için, “kusursuz bir beyefendiydi, süper kibardı ve halen gerçekten yakın arkadaşız” dedi ve “Ama gerçekten çok kaygısızdı” diye ekledi.

Aktris, giydiği havluyu çıkarmakta zorlandığını ve tekrar ağlamadan önce “iki saniyeliğine” çıkardığını söyledi.

Hayek, Rodriguez’in sahnenin kurgusunu koşullara göre uyarladığını ve kendisi üzerinde “asla baskı uygulamadığını” ifade etti.

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Kerim Çelik

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap