Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall’in Sex and the City’nin yeniden çevriminde yer almamasına dair konuştu

by Haber Fora

Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall’ın gelecek Sex and the City yeniden çevriminde yer almamasıyla ilgili spekülasyonlar hakkında konuştu ve “Ondan hoşlanmıyor değilim” dedi.

Pazar günü (10 Ocak) dizinin yıldızları Parker, Cynthia Nixon ve Kristin Davi dizinin Sex and the City: And Just Like That… adıyla yeniden çekiminde rol alacaklarını doğruladı. 10 bölümle sınırlı dizide, üçlü sırasıyla Carrie, Miranda ve Charlotte rollerini yeniden canlandıracak.

Samantha rolünü 2017’de bırakan ve 2018’de Parker’ı kamuoyu karşısında eleştiren Cattrall dizide yer almayacak.

Parker Instagram’da Cattrall’ın yeniden çevrimde yer almayacağını doğruladı ama aynı zamanda halihazırda oyuncuyla olan ilişkisini açıklığa kavuşturdu.

Yorum yapan bir kişi, Parker’ın Instagram’daki yeniden çevrim duyurusunda Cattrall’ı “etiketlemediğini” fark etti, bir diğeriyse şöyle yazdı:

Parker daha sonra kullanıcıya şöyle yanıt verdi:

Parker sözlerine şöyle devam etti:

Yine Instagram’da Parker, yeniden çevrime dair duyduğu heyecanı dile getiren ama “Kim’i/Samantha’yı özleyeceğini” de söyleyen başka bir hayranına da yanıt verdi.

Parker “Biz de (özleyeceğiz). Onu çok seviyorduk” ifadelerini kullandı.

Sex and the City, Manhattanlı dört kadının romantik ve profesyonel ilişkilerinin etrafında dönüyor. Sevilen orijinal dizi, iki sinema filmi onu takip etmeden önce 6 sezon sürdü.

 

2017’de karakteri bıraktığını açıklayan Cattrall uzun süredir kendisiyle Samantha rolü arasına mesafe koymuş durumda. Catrall ayrıca Parker’ın üçüncü bir Sex and the City filminde rol almasını reddetmesina dair “daha nazik olabilirdi” demişti.

Cattrall Şubat 2018’de kardeşi Chris’in ölümünün ardından Şubat 2018’de daha da ileri gitmişti. Parker, Cattrall’ın Instagramına taziye yorumu yazdıktan sonra Cattrall onu “zalim” diye nitelendirmiş ve “Bu trajik zamanda sevgine veya desteğine ihtiyacım yok @sarahjessicaparker” yazan mesajın fotoğrafını paylaşmıştı.

Sex and the City: And Just Like That…’in çekimleri ilkbaharda başlayacak ve ilk olarak ABD’deki yeni yayın platformu HBO Max’te yayımlanacak. Birleşik Krallık’taki yayıncısı henüz açıklanmadı.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Noyan Öztürk

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap