Saray çalışanlarının Meghan Markle’la evlenmeden önce Prens Harry’e “rehine” dediği ortaya çıktı

by Haber Fora

Meghan Markle’la 2018’de evliliklerinin arifesinde saray çalışanlarının Prens Harry’e “rehine” lakabını taktığı ortaya çıktı.

Page Six’in haberine göre açığa çıkan bu bilgi Markle’ın bir dizi saray çalışanına zorbalık yaptığı ve onları ağlattığı yönündeki iddialar gündemdeyken geldi. Geçen yıl Los Angeles’a taşındıktan sonra Kraliyet görevlerinden çekilen çift, pazar CBS’te yayımlanacak röportajda Oprah Winfrey’in sorularını yanıtlayacak.

İddiaya göre söz konusu “rehine” lakabı, Markle’ın düğünde giymeyi planladığı tacın saç randevusu için ödünç verilemeyeceğini öğrendiğinde öfkelenmesinin ardından ortaya çıktı. 

Beklenmeyen aksilik Kraliçe’nin en yakın yardımcısı Angela Kelly’le Prens Harry arasında tartışma çıkmasına neden oldu. 

The Telegraph’a konuşan bir kaynak, “Angela, Harry’ye bunun paha biçilemez olduğunu ve kısa süreliğine verilemeyeceğini söyledi” ifadelerini kullandı. 

Saray mücevherlerinden ilk tercihini almasına rağmen Markle’ın yine de mutsuz olduğu öne sürüldü. Kaynak Meghan Markle’a dair şu ifadeleri kullandı:

Öte yandan People’ın haberine göre Prens Harry’nin annesi Prenses Diana’nın çalışanı Patrick Jephson, çiftin şu an yaşadıklarıyla Prenses Diana’nın yaşadıkları arasında paralellik olduğunu söyledi. 

Jephson şu ifadeleri kullandı:

Haber Fora, The Telegraph, People

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap