Selçuk Özdağ’dan Bahçeli’ye yanıt: Evimin neresine kamera yerleştirilmiş

by Haber Fora

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a yönelik saldırıya isim vermeden değindi. 

Bahçeli açıklamasında şunları kaydetti:

“18 saldırı oldu”

Özdağ da Gazete Duvar’a yaptığı açıklamada Bahçeli’nin ifadelerine tepki göstererek “Sayın Cumhurbaşkanını, İçişleri Bakanını ve Adalet Bakanını göreve davet ediyorum. Failleri ve arkasında olanlar ortaya çıkarılsın. Son zamanlarda bu üç saldırı ile birlikte gazetecilere ve siyasetçilere toplamda 18 saldırı oldu. Bu saldırıların hepsinde HTS kayıtları incelensin. Dosyalar normal savcılıktan alınsın hepsine birlikte bakılsın. Tek tek araştırılsın” diye konuştu.

Özdağ açıklamalarına şöyle devam etti:

Başçı da tepki gösterdi

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı da Bahçeli’ye tepkisini Twitter’dan gösterdi. Başçı paylaşımındaKonuşmayı dinledim ve bir kez daha irkildim. Pes doğrusu. Suçüstü yakalanmanın ve suçluluk psikolojisinin vermiş olduğu çöküntüden başka bir şey değil. 21. yüzyılda yaşıyoruz. İnsan kendi kendisine mi saldırıyor? Buna kim inanır?” ifadelerini kullandı.

 

Haber Fora, Gazete Duvar

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap