Seth Rogen, Emma Watson’ın film setinden “hışımla çekip gittiği” söylentisine açıklık getirdi

by Haber Fora

Seth Rogen, Emma Watson’ın This Is the End filminin setinden “hışımla çekip gittiği” yönündeki uzun süredir devam eden söylentiye açıklık getirdi.

2013 yapımı filmde Rogen, James Franco ve Danny McBride’nin yanı sıra Watson ve Rihanna’nın aralarında yer aldığı yıldızlar bir Hollywood partisine katıldıkları sırada kıyameti deneyimleyen abartılmış hallerini canlandırıyor.

Yapım sırasında filmde figüranlık yaptığını iddia eden bir Tumblr kullanıcısı, Watson’ın filmin sonlarına doğru gerçekleşen bir sahneden dolayı rahatsız olduğu için setten çıktığını iddia etmişti.

Söz konusu sahnede yamyamlığı sahiplenen McBride ve ona tasmayla bağlanmış bir tutsak olarak hizmet eden maskeli seks kölesi Channing Tatum (kendisini canlandırıyor) rol alıyor.

British GQ’nun yeni kapak dosyasında, Watson’ın setten “çekip gittiği” söylentisinin doğru olup olmadığı sorulan Rogen ne yaşandığına açıklık getirdi.

Oyuncu ve yönetmen şöyle açıkladı:

Rogen sözlerini şöyle sürdürdü:

Rogen, Watson’ın sahneyle ilgili sezgilerinin de doğru olduğunu ve sahnenin tamamlanmış kurgusunun Watson’ın sette gördüğünden çok daha hafif olduğunu öne sürdü.

Rogen şunları söyledi:

The Independent yorumları için Watson’ın temsilcisiyle iletişime geçti.

Eski Harry Potter oyuncusunun sözcüsü, Watson’ın oyunculuğu bıraktığı yönündeki iddiaları kısa süre önce yalanlamıştı.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Umut Can Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap