Seth Rogen: Nicolas Cage yarattığı karakteri James Franco’nun çaldığını düşünüyor

by Haber Fora

Kanadalı yönetmen, oyuncu ve komedyen Seth Rogen, verdiği son röportajda Hollywood yıldızları Nicolas Cage ve James Franco’ya dair açıklama yaptı.

IndieWire’ın haberine göre Cage, Franco’nun 2012’de vizyona giren Bahar Tatili (Spring Breakers) filminde canlandırdığı karakterin 2011 yapımı Yeşil Yaban Arısı (The Green Hornet) filmi için yaptığı karakter önerisinin taklidi olduğunu düşünüyormuş. Rogen’ın anlattığı hikayeye göre her ne kadar Cage istediği rolü alamasa da Franco’nun onun önerisini taklit edip etmediğini merak etmiş. 

Rogen’ın aktardığına göre Cage bahsi geçen filmde kötü karakteri “beyaz Bahamalı” olarak canlandırmak istiyordu. Oyuncu film ekibiyle Benjamin Chudnofsky karakterini canlandırmak için görüşmüştü ancak Cage’in karaktere dair kendi planları vardı. 

IGN’nin bildirdiğine göre Cage karakterinin Karayip aksanıyla konuşan, kel, kafasında dövme olan ve büyük protez dudaklı biri olmasını istiyordu. Yeşil Yaban Arısı filminin senaristlerinden biri olan Rogen, Cage’in rolü alamadığını ancak ona Franco’ya fikirlerini anlatıp anlatmadığını sorduğunu söyledi.

Hikaye doğru da olsa yanlış da olsa Franco’nun Alien isimli karakteriyle Cage’in önerisi arasında benzerlikler söz konusu. 

Seth Rogen kısa süre önce verdiği röportajda Emma Watson’ın This Is The End filminin setinden çekip gitmesine yönelik de açıklamalarda bulunmuştu.

Michel Gondry’nin yönetmenliğini yaptığı Yeşil Yaban Arısı filminde kötü karakteri Christoph Waltz canlandırmıştı. 

Haber Fora, IndieWire, IGN

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap