Sia “çatlak” Shia LaBeouf’ın kendisine evlenme ve “ayık bir yaşam geçirme” teklif ettiğini söyledi

by Haber Fora

Sia geçen yıl “patolojik yalancı” diye nitelemesine karşın “çatlak” Shia LaBeouf’u hep seveceğini söyledi.

Yönetmenlik yaptığı ilk film Music’in tartışma yarattığı şarkıcı ve söz yazarı, 2020’de LaBeouf’ın kendisini “evlilik dışı ilişkiye ayarttığını” iddia etmişti.

Sia yorumlarını LeBeouf’ı “sonu gelmeyen tacizle” suçlayan müzisyen FKA twigs’i desteklediği sırada dile getirmişti. Geçen hafta Labeouf’ın avukatları FKA twigs’in yönelttiği “her bir iddiayı” reddetti.

Sia ve LaBeouf 2015’te birlikte çalışmıştı. Oyuncu, Sia’nın “Elastic Heart” şarkısının klibinde yer almıştı. Sia, The Sunday Times’a verdiği yeni röportajda LaBeouf’la ilişkisinin ayrıntılarını paylaştı.

Sia, “Meğerse bana ve Twigsy’e aynı sözleri söylüyormuş ve nihayetinde bunu fark ettik çünkü kendimizi birbirimizle konuşurken bulduk” diye iddia etti.

Sia sözlerini şöyle sürdürdü:

The Independent yorumlarını almak için LaBeouf’ın temsilcileriyle irtibata geçti.

Sia kısa süre önce otizmden esinlenen müzikal filmi Music’e yöneltilen eleştirileri kabul etti ve bir dizi nöroçeşitlilik savunan eleştirmence kınandı.

Sia’nın düzenli sanatsal ortağı ve Music filminin yıldızı Maddie Ziegler, The Independent’a “insanların (filme) ya bayılacağını ya da ondan nefret edeceğini bildiğini” söyledi.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Umut Can Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap