Sia, kendisini evlilik dışı ilişkiye ayartan Shia LaBeouf’ı filminden çıkarmış

by Haber Fora

Avustralyalı ünlü şarkıcı Sia, oyuncu Shia LaBeouf’ın kendisini evlilik dışı ilişkiye ayarttığını söylemesinden günler sonra, şarkıcı merakla beklenen “Music” filminde LaBeouf yerine Kate Hudson’a rol verdiğini açıkladı.

Page Six’in haberine göre Perşembe Avustralya’da yayın yapan Studio 10’a verdiği röportajda 44 yaşındaki şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

Sia, kısa süre önce LaBeouf’ın eski sevgilisi FKA Twigs’in 34 yaşındaki oyuncunun kendisine istismarda bulunduğu gerekçesiyle dava açmasının ardından LaBeouf’a dair bir dizi açıklamada bulunmuştu.

Oyuncuyu “patolojik bir yalancı” diye niteleyen Sia, LaBeouf’ın ilişki yaşadıkları sırada yalnız olduğunu söylediğini ancak şu anda oyuncunun “çok hasta” olduğuna inandığını belirtmişti.

 

“Music” Maddie Ziegler’in canlandırdığı büyükannesi öldükten sonra uyuşturucu satan üvey kız kardeşinin yanına taşınan otistik bir gencin hikayesini anlatıyor. Gerçekte otistik olmamasına rağmen Ziegler’in bu tol için seçilmesi filmin eleştiri oklarını üzerine çekmesine neden olmuştu. 

Sia, rol için uygun olduğunu söyleyen otistik bir oyuncuyu tersleyerek, “Belki de sadece iyi bir oyuncu değilsindir” ifadelerini kullanmıştı.

Haber Fora, Page Six

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap