Siyasilerden Koronavirüs testi pozitif çıkan İBB Başkanı İmamoğlu’na geçmiş olsun mesajları

by Haber Fora

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Koronavirüs testi pozitif çıktı. Hastanede tedavi altına alınan İmamoğlu için pek çok siyasi sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini iletti. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İmamoğlu’nu telefonla aradığını belirtti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da sosyal medya hesabından İmamoğlu ile belediye seçimleri sonrasında çekilmiş el ele tutuştukları bir fotoğrafı paylaştı.

İstanbul Valisi Yerlikaya, İmamoğlu’nu telefonla aradı
İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Covid-19 test sonucunun pozitif çıkman İBB Başkanı İmamoğlu’nu telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiğini duyurdu. Yerlikaya, kişisel sosyal medya hesabından, “Covid-19 test sonucu pozitif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın @ekrem_imamoglu’nu arayarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Allah’tan acil şifalar dilerim” diye yazdı.
Mansur Yavaş: Bu zor günleri dayanışma içinde aşacak, birlikte başaracağız
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da sosyal medya hesabından birlikte bir fotoğraflarını paylaşarak şöyle yazdı:
“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız @ekrem_imamoglu’nun Covid-19 testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrendim. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bir an evvel sağlığına kavuşmasını diliyorum. Bu zor günleri dayanışma içinde aşacak, birlikte başaracağız.”

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap