Stranger Things’in Jim Hopper’ı : 4. sezon şu ana kadarki favorim

by Haber Fora

Netflix’te yayımlanan Stranger Things dizinin sevilen karakterlerinden Jim Hopper’ı canlandıran oyuncu David Harbour, hazırlıkları devam eden 4. sezonun dizinin en sevdiği sezonu olduğunu söyledi.

Dizinin hayranları Jim Hopper’ı en son Rusya’da bir hapishanede tutsak olarak görmüştü. Ve üçüncü sezon sona erdiğinde hayranlar Hawkins’teki çekirdek ekibin dağıldığına tanıklık etmişti. 

Koronavirüs pandemisi nedeniyle bir dizi ertelemeyle karşılaşan Stranger Things’in 4. sezonunun çekimleri Mart’ta durmuş ve Eylül’de yeniden başlamıştı. Dizinin merakla beklenen yeni sezonunun ne zaman yayımlanacağına dair herhangi bir ipucu vermese de Harbour bir dizi açıklamada bulundu.

Ünlü oyuncu dizinin yaratıcıları Matt ve Ross Duffer kardeşlerin hayranların beklentilerini büyük oranda karşıladığını ve karakteri Hopper’ın farklı bir açıdan gösterileceğini söyledi. 

Screen Rant’in haberine göre Harbour röportajında şu ifadeleri kullandı:

Daha önce öne sürülen hayran teorilerinden biri Ruslar’ın Hopper’ı Eleven’ı ele geçirmek üzere bir yem olarak kullanabileceğine işaret ediyordu. 

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap