The Big Bang Theory’nin Penny’si, hayallerinin suya düştüğü ekip toplantısıyla ilgili konuştu

by Haber Fora

2019’da 12. sezonuyla ekranlara veda eden dünyaca ünlü komedi dizisi The Big Bang Theory’de Penny’yi canlandıran Kaley Cuoco, dizinin bitirilme kararının verildiği anlara dair bir açıklama yaptı. Yıldız oyuncu, Leonard’a hayat veren Johnny Galecki’yle birlikte o dönem bir sezon daha çekmek istediklerini söyledi.

Dizi, Sheldon karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Jim Parsons’ın ayrılma kararı almasının ardından sona ermişti.

Screen Rant’in aktardığına göre Cuoco, 2018 yazında 12. sezonun çekimleri başlamadan önce dizinin yaratıcılarından Chuck Lorre’un ekibi bir toplantı için çağırdığını söyledi.

Kendisinin ve Glacki’nin toplantının 13. sezonla ilgili olacağını düşündüğünü belirten ünlü oyuncu,”Johnny’le (Glacki) 13. sezon hakkında çok konuştuk. Yapmak istiyor muyduk? Gerçekten istiyorduk” dedi.

Ancak toplantıda Parsons’ın diziden ayrılmak istediği ortaya çıktı. Zira Parsons’ın “Diziye devam edebileceğimi sanmıyorum” dediğini aktaran Cuoco o anlara dair şöyle konuştu:

Lorre bunun ardından “Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. Bunu bütün takım olmadan yapmayacağız” derken Cuoco buna herkesin katıldığını söyledi:

Haber Fora, Screen Rant, CinemaBlend

Derleyen: Uğurcan Yıldız

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap