The Big Bang Theory’nin yıldızı dizinin bitmesini “lütuf” diye niteledi

by Haber Fora

The Big Bang Theory dizisinin yıldız oyuncularından Kaley Cuoco, dizinin 12 sezonun ardından 2019’da sona ermesinin lütuf olabileceğini söyledi. 2018’de CBS pek çok hayranı şaşırtan biçimde 12. sezonun son sezon olacağını duyurmuştu.

Duyurunun sürpriz etkisi yaratmasının sebebi CBS’in 13. sezonu düşündüğüne yönelik haberlerin hemen ardından gelmesiydi. 

Dizide Penny karakterini canlandıran oyuncu katıldığı programda dizinin sona ermesine dair düşüncelerini ifade etti. The Big Bang Theory, dizide Sheldon Cooper karakterini canlandıran Jim Parsons’ın ayrılma kararı almasının ardından sona ermişti.

Screen Rant’in haberine göre Cuoco şu ifadeleri kullandı:

Cucoco konuşmasına HBO Max’ta yayımlanan The Flight Attendant dizisine atıfta bulunuyor. Oyuncu bu dizide sabah uyandığında kendini ölü bir adamın yanında bulan bir karakteri canlandırıyor. Dizi şu ana kadar hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı. 

Ünlü oyuncu daha önce verdiği bir röportajda o sırada gerçek hayatta da sevgilisi olan Johnny Galecki’yle ayrılmalarının ardından kendileriyle dalga geçmek için senaristlerin özellikle seks sahnesi eklediklerini söylemişti.

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap