The Queen’s Gambit’in yıldızı Anya Taylor-Joy: Hayattaki bir numaralı hedefim elf gibi görünmek

by Haber Fora

Ünlü oyuncu Anya Taylor-Joy, Noel Günü’nde Yüzüklerin Efendisi (The Lord Of The Rings) üçlemesini bir oturuşta izlediğini ve hayattaki bir numaralı hedefinin elf gibi görünmek olduğunu söyledi.

24 yaşındaki Taylor-Joy, oyuncu ve TV sunucusu Stephen Colbert’in şovunda yaptığı açıklamada, Noel’de Arjantin’deki ailesinden uzak kaldığını ve bu yüzden pozitif bir hava yaratmak istediğini ifade etti. Kendisine “Gerçekten zevk aldığın gelenek nedir?” diye sorduğunu belirtirken sözlerine şöyle devam etti: 

NME’nin haberine göre, kendisi de büyük Yüzüklerin Efendisi hayranı olan Colbert, Taylor-Joy’a üçlemenin genişletilmiş versiyonunu mu yoksa kısa versiyonunu mu seçtiğini sordu.

Taylor-Joy, ilk film Yüzük Kardeşliği’nin kısasını tercih ettiğini, İki Kule’de genişletilmiş versiyona geçtiğini çünkü bu filmi çok sevdiğini belirtti. Filmleri beraber izlemeye başladığı arkadaşı uyuya kalınca Kralın Dönüşü’nünde kısa versiyona geçmek zorunda kaldığını söyledi.

Colbert, Taylor-Joy’u, görünüşü sebebiyle filmlerdeki Galadriel’a (Cate Blanchett) benzetirken yıldız oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Taylor-Joy, dijital yayın platformu Netflix dizisi The Queen’s Gambit’le adını bütün dünyaya duyurmuştu. Dizi, bir ayda 62 milyondan fazla izlenerek platform rekorunu kırmıştı. Ekimdeyse yıldız oyuncunun, Mad Max’in ikinci filminde Furiosa karakterini Charlize Theron’dan devralacağı açıklanmıştı.

Haber Fora, NME

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap