The Walking Dead yıldızları, dizinin sonunda hangi karakterin hayatta kalacağına dair tahmin yürüttü

by Haber Fora

“The Walking Dead Tatil Özel” sanal buluşmasında bir araya gelen The Walking Dead dizisinin yıldız oyuncuları Lauren Cohan ve Emily Kinney, zombi serisinin sonunda kurtulmayı başarabilecek karakterleri tahmin etti.

Comicbook.com’un haberine göre Beth Greene (Kinney) 4. sezonda Daryl Dixon’a (Norman Reedus) hayatta kalan son adam olacağını söylemişti. Kinney, canlandırdığı karakterin 5. sezonda vurulup öldürülmesinden yıllar sonra bu öngörüsüne sahip çıktı. The Walking Dead’in uzatılan 10. sezonuna Maggie Rhee rolüyle dönüş yapan Cohan, Michonne’un (Danai Gurira) dizinin sonunda geri dönmesini bekliyor.

Kinney, “Bence, muhtemelen Norman veya Norman ve Melissa (McBride, Carol’u canlandıran oyuncu) olacak” dedi. Cohan, Kinney’in dizideki ablasını listeye dahil etmemesine şaşırmış gibi yapması üzerine, derhal sözlerini düzelten Kinney gülerek şunları söyledi:

Cohan, “Sonra Michonne’u getiren bir helikopter iniş yapar” diye ekledi.

Cohan Ekim’de, The Walking Dead’in sonuna dair hayalinin, Michonne’un ve bir CRM helikopteriyle ayrıldıktan yıllar sonra Rick Grimes’in (Andrew Lincoln) dönüşünü içerdiğini belirtmişti.

Cohan açıklamasında, “Çok farklı yönlere gidebilir, belki gerçekten sona erdiğini düşünmüyorumdur. Sonunu öngöremiyorum” demişti.

Haber Fora, Comicbook.com

Haber Fora için çeviren: Kerim Çelik

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap