The Walking Dead’in Daryl’ı sürpriz aşka dair konuştu: “Göründüğü gibi değil”

by Haber Fora

*UYARI – Spoiler içerir*

The Walking Dead dizisinin en sevilen karakterlerinden biri olan Daryl, son bölümde işaret edildiği biçimde gerçekten de Leah’ya mı ait? 

Daryl Dixon karakterini canlandıran Norman Reedus’a göre zombi dizisinin en yeni romantik ilişkisi “gerçekten göründüğü gibi” değil. Pazar yayımlanan “Find Me” isimli bölümde Daryl’ın Rick Grimes’ı bulmaya çalışırken ormanda olduğu dönemde Leah’yla aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. 

Bölümün sonunda Daryl’ın ortadan kaybolan Leah için bir not bıraktığı ve notta, “Ben sana aidim. Beni bul” yazdığı görülmüştü. 

Comic Book’un haberine göre Daryl’ın ilk romantik ilişkisine dair konuşan Reedus şu ifadeleri kullandı:

The Walking Dead hayranlarının Daryl ve Leah’nın ilişkisine dair verdiği tepkilerden bazıları olumsuz olsa da Reedus, hikayenin bu açıdan genişleyeceğine dair ipucu verdi. 

Ünlü oyuncu hikayeye yapılan eklemelere dair aldığı tepkileri şöyle anlattı:

Reedus, Daryl’ın ekranda görülen ilk aşk hikayesi hakkında şunları ekledi:

Leah’yı canlandıran Lynn Collins, karakterinin geri döneceğini ima etse de Reedus, Leah’nın hikayesinin “farklı yerlere gideceğini” söyledi. Leah’nın spin-off dizisinde mi yoksa son sezonda mı döneceği büyük bir merak konusu. 

Reedus son olarak şunları ifade etti:

Screen Rant’in haberine göre ilgili bölümde ilk olarak Leah, kendisini rahatsız ettiği için Daryl’a karşı düşmanca davransa da zamanla yakınlaşmaya başlıyorlar. Leah ailesini ve oğlunu nasıl kaybettiğine dair trajik hikayesini Daryl’la paylaşıyor. Daryl da öldüğüne inanmadığı kardeşini aramak için ormanda kaldığını açıklıyor. İlişkileri romantik bir hal alırken Leah, Daryl’ı kendisiyle kalmak ve Alexandia’ya dönmek arasında seçim yapmaya zorluyor. 

Haber Fora, Comic Book, Screen Rant

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap