The Walking Dead’in Peder Gabriel’i aldığı ölüm tehditlerine dair konuştu

by Haber Fora

The Walking Dead dizisinde Peder Gabriel’i canlandıran oyuncu Seth Gilliam, karakterinden memnun olmayan izleyicilerden ölüm tehditleri aldığı “sürreal” deneyime dair konuştu. Comic Book’un haberine göre Gilliam bazı izleyicilerin “gerçeği kurgudan” ayıramadığını belirtti. 

Oyuncu zombi dizisine 5. sezonda dahil olarak zombi kıyametinin başlangıcında bencil eylemleriyle cemaatini mahkum eden korkak bir rahip rolüyle görünmüştü. Gilliam’ın karakteri daha sonra Andrew Lincoln’ın canlandırdığı Rick Grimes’ın liderliğindeki ekiple karşılaşmıştı. 

Gabriel, 5. sezonun “Spend” isimli bölümünde Alexandria’nın o zamanki lideri Deanna Monroe’yu kapalı kapılar ardında Rick’in grubundaki kişilerin “iyi insanlar” olmadığı yönünde uyarmıştı. 

Sonraki yıllarda ve sezonlarda Peder Gabriel, Rick’in en güvendiği müttefiklerinden birine ve Alexandria’nın liderler ekibinin değerli bir üyesine dönüşmüştü. 

Şimdi The Walking Dead 11. sezona doğru ilerlerken Gilliam, Gabriel’in geçmişteki eylemleri nedeniyle kendisine yöneltilen küçümsemeyi şu ifadelerle hatırlatıyor:

Ancak Gilliam ölüm tehditleri alan tek The Walking Dead oyuncusu değil. Josh McDermitt, Austin Amelio, Alanna Masterson ve Laurie Holden da dizide geçirdikleri süre boyunca tepkiyle karşılaşan oyuncular arasındaydı. 

Gilliam 2017’de Entertainment Weekly’e verdiği röportajda zombi dizisindeki rolünün neden diğer dizilerdekine benzemediğini şu ifadelerle anlatmıştı:

Haber Fora, Comic Book, Entertainment Weekly

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap