Thor olmak da zor: Chris Hemsworth üzerindeki baskıyı anlattı

by Haber Fora

Marvel Sinematik Evreni’nde Thor karakterini canlandıran Chris Hemsworth, yeni filmi Thor: Love and Thunder’ın beraberinde getirdiği baskılardan bahsetti. 

Screen Rant’in haberine göre Hemsworth kısa süre önce GQ Australia’ya verdiği röportajda gelecek yıl vizyona girmesi beklenen filmin daha iyi olması için baskı hissettiğini söyledi. Ünlü oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Oyuncu ayrıca daha iyi olmak için sürekli çalışmak gerektiğine dair şu ifadeleri ekledi:

Filme dair yüksek beklentileri olan bir tek Hemsworth değil. Avengers: Endgame’in destansı başarısının ardından Marvel hayranları da filme büyük bir beklentiyle yaklaşıyor.

Hemsworth’ün yanı sıra filmin başrolünde yer alacak Natalie Portman’ın da film için yaptığı fiziksel egzersizler sosyal medyada hayli dikkat çekmişti. 

Thor karakterini canlandıran oyuncunun paylaştığı videoda Hemsworth’ün kişisel antrenörü Luke Zocchi’nin bulunduğu platformu önce kalın bir halatla çektiği daha sonra onu tekrar aksi yönde ittiği görülüyordu.

 

Öte yandan Delaney King isimli Twitter kullanıcısı Taika Waititi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu yeni Thor filminin setinden dikkat çekici bir fotoğraf paylaşmıştı. Fotoğrafta, Jane Foster karakterini canlandıran Portman’ın kaslı kolları hayranlarının dudağını uçuklatmıştı.

Haber Fora, Screen Rant, GQ Australia

Derleyen: Esra Güngör

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap