Tom Cruise, Görevimiz Tehlike’deki rol arkadaşı Hayley Atwell’le “çıkıyor”

by Haber Fora

Tom Cruise’un Görevimiz Tehlike 7’de (Mission: Impossible 7) başrolü paylaştığı Hayley Atwell’le çıktığı söyleniyor.

Roma’yla Venedik gibi İtalyan şehirleri ve Norveç’in de dahil olduğu Avrupa’nın birçok yerinde şu anda çekimleri devam eden Görevimiz Tehlike devam filmi üzerinde çalışan iki yıldızın sette “kaynaştığı” bildirildi.

The Sun’a göre 58 yaşındaki Cruise şu an Britanya doğumlu 38 yaşındaki Atwell’le romantik bir ilişki içinde ve kaynaklar, koronavirüs pandemisi sırasında film çekmeye bağlı zorlukların çifti yalnızca “birbirine yakınlaştırdığını” iddia ediyor.

Yapım ekibinden bir kaynak The Sun’a verdiği demeçte şu ifadeleri kullandı:

Çift yakınlarda Londra’daki bir gösterimde el ele tutuşurken görüldüğünde ilişkilerini kısa süre içinde kamuoyuyla paylaşacakları yönündeki spekülasyonlar körüklenmişti. Bu, 2012’de eski eşi Katie Holmes’tan ayrılmasından bu yana, Top Gun’ın oyuncusunun ilk kez uzun süreli ilişkisinin olacağı anlamına geliyor.

Scientology Kilisesi mensubu Cruise, 2013’te Orange is the New Black yıldızı Laura Prepon’la ilişkiliydi ve geçen yıl Handmaid’s Tale’da başrolü oynayan Elizabeth Moss’la yakınlaştığı söylenmişti.

Cruise’un üç çocuğu var; 27 yaşındaki Isabella ve 25 yaşındaki Connor, Nicole Kidman ile olan evliliğinden; 14 yaşındaki Suri’yse aktris Holmes’la olan ilişkisinden.

Kaptan Amerika ve Christopher Robin’de rol alan Atwell’in daha önce model Evan Jones’la bir ilişkisi vardı fakat iki yıl süren beraberliğin ardından çift 2015’te ayrılmıştı.

Haberler, Cruise’un Görevimiz Tehlike 7’nin setinde çalışanları Kovid kurallarını ihlal etmeye devam etmeleri halinde kovmakla tehdit ederken görüldüğü görüntülerin çarşamba günü yayımlanmasının ardından geldi.

Kayıtta Cruise’un bağırdığı duyuluyor:

O günden bu yana çekimler, erken bir kutlama molası nedeniyle durduruldu.

The Independent yorum talebiyle Cruise ve Atwell’in temsilcileriyle temasa geçti.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/life-style

Haber Fora için çeviren: Noyan Öztürk

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap