“Uygunsuz davranışları nedeniyle yeni filmden kovulan” Shia LeBeouf’ın yerine Harry Styles geldi

by Haber Fora

Shia LaBeouf, “uygunsuz davranışlar” gösterdiği iddiasıyla gelecek programda gösterime girecek bir filmden “kovuldu,” yerine Harry Styles alındı.

Variety’e göre LaBeouf, Olivia Wilde’ın psikolojik gerilimi Don’t Worry Darling’in (Endişelenme Tatlım) kadrosuna dahil edilmişti. Devam etmesi halinde başrolü Florence Pugh ve Chris Pine’la paylaşacaktı. Ne var ki oyuncu prodüksiyon öncesi süreçteki “yakışıksız” addedilen davranışlarından dolayı filmden çıkarıldı.

Haberde şu iddia yer aldı:

Filme yakın bir kaynak ayrıca LaBeouf’ın “itici” davrandığını ve “beraber çalışması kolay biri olmadığını” öne sürdü.

Daha sonra LaBeouf’ın yerine ilk sinema performansını Christopher Nolan’ın filmi Dunkirk’te yapan Styles kasta alındı.

Variety’nin irtibat kurma girişimlerine LaBeouf, Wilde ve filmin yapımını üstlenen New Line Cinema’dan yanıt gelmedi. The Independent yorumlarını almak için LaBeouf’ın temsilcileriyle irtibata geçti.

Aralık ayında eski sevgilisi müzisyen FKA twigs, LaBeouf’ı mahkemeye vermişti. Asıl adı Tahliah Debrett Barnett olan Twigs, oyuncuyu cinsel saldırı, darp ve duygusal şiddet dahil olmak üzere “süreklileşmiş istismarla” suçlamıştı.

LaBeouf, The New York Times’a yazdığı bir beyanda “Kimseye kendilerine davranışlarım hakkında ne hissedeceklerini söyleyecek konumda değilim” diye yazdı.

LaBeouf’a şarkısı “Elastic Heart’ın” klibinde yer veren müzisyen Sia, Twigs’e desteğini açıklarken LaBeouf’ın “kendisini evlilik dışı ilişkiyle ayarttığını” iddia etti.

Sia, LaBeouf’la geçmişteki etkileşimlerini daha sonraki bir röportajda detaylandırmış, yaşananlardan önce oyuncuyu ilk yönetmenlik işi olacak Music filminin kastına dahil etmek istediğini açıklamıştı. Neticedeyse Kate Hudson’ı kasta dahil ettiğini belirtti.

LaBeouf’ın yer aldığı bir sonraki yapım, Netflix filmi Pieces of a Woman olacak. Öte yandan, Netflix bu hafta (21 Aralık) internet sitesinden ödüller için değerlendirmeye alınmasını önerdiği oyuncu listesinden LaBeouf’ın ismini sessiz sedasız çıkardı.

 

* İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Şafak Küçüksezer

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap