WandaVision’ın yıldızı dizinin “destansı ve inanılmaz derecede üzücü” finali hakkında ipucu verdi

by Haber Fora

WandaVision’ın yıldızı Teyonah Parris, dizinin “destansı ve inanılmaz derecede üzücü” sonu hakkında ipucu verdi.

Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin sırasıyla süper kahramanlar Wanda Maximoff (nam-ı diğer Scarlet Witch) ve Vision olarak rol aldığı Marvel’ın ilk televizyon dizisi WandaWision, ocakta yayımlanmasından bu yana hem hayranlar hem de eleştirmenler arasında popüler oldu.

Dizi bugün (19 Şubat) sondan üçüncü bölümünü yayımlarken, hayranlar iki hafta içinde (5 Mart) Disney Plus’ta yayımlanacak finali bekliyor.

Monica Rambeau karakterini canlandıran Parris, izleyicilerin neler bekleyebileceğine dair ipucu verdi.

The Hollywood Reporter’a konuşan oyuncu ayrıntı vermemek konusunda ağzını sıkı tuttu fakat dizinin finalini ilk okuduğunda düşündüklerini yayın kuruluşuna anlattı.

Oyuncu, “Destansı ve inanılmaz derecede üzücü. Yani, dizinin tamamı benim için inanılmaz derecede üzücü ama bu kelimeleri bir arada kullanıyorum” ifadelerini kullandı.

İzleyiciler sezonun büyük bölümünde karakterlerin değişen gerçekliğinin doğası konusunda karanlıkta bırakılmıştı. Yaygın kanı bunu Wanda’nın, Avengers: Sonsuzluk Savaşı’nda (Avengers: Infinity War) Vision’ın ölümü karşısında duyduğu üzüntü nedeniyle yarattığı yönündeydi.

Dizinin öncülünden ve Wanda’nın motivasyonlarından bahseden Parris, “Monica, Wanda’yı görüp yas tuttuğunu anladığında, ikilinin paralel deneyimlerini ve her ikisinin de sevdiklerinin yasını tuttuğunu fark ediyor. Bu yüzden Monica’nın (kederiyle) elinden gelen en iyi şekilde başa çıktığını düşünüyorum” dedi.

WandaVision’un son iki bölümü sırasıyla 26 Şubat ve 5 Mart’ta, Disney Plus’ta yayımlanacak.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Noyan Öztürk

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap