Yapımcı duyurdu: The Walking Dead’in komedisi de geliyor

by Haber Fora

Tüm dünyada ciddi bir izleyici kitlesi olan The Walking Dead dizisinin yeni bir spin-off’unun (orijinal yapımdaki bir konuya ya da karaktere odaklanan yan ürün -ed.n.) yayımlanacağı ancak bunun bu sefer bir komedi olacağı açıklandı. 

Her ne kadar orijinal dizi sona yaklaşıyor gibi görünse de zombi evreninde yaşanacak maceralar henüz bitmemiş gibi görünüyor. Dizinin ayrıca The Walking Dead: World Beyond, Fear the Walking Dead gibi spinoff’ları da halihazırda yayımlanmaya devam ediyor.

Bununla birlikte dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Rick Grimes’a odaklanacak filmler de hazırlık aşamasında. Öte yandan dizinin son sezonu olacak 11. sezonun ardından Daryl ve Carol karakterlerine odaklanacak yeni bir dizinin de çekileceği duyurulmuştu. Kısacası The Walking Dead evreni hız kesmeden hayranlarının karşısına çıkmaya devam etmeye hevesli görünüyor.

Walking Dead Holiday Special (Walking Dead Tatil Özel) programına katılan dizinin yapımcısı ve senaristlerinden Scott M. Gimple, halihazırda zombi evreninde geçecek bir komedi üzerine çalıştıklarını belirtti. 

Screen Rant’in haberine göre Gimple şu ifadeleri kullandı:

Komedi The Walking Dead yapımlarının hiçbirinde baskın bir öğe olmasa da bu yeni yapımın evrene yepyeni bir soluk getireceği aşikar. 

Haber Fora, Screen Rant

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap