Yemek siparişinden bir şişe idrar çıktı

by Haber Fora

Bir müşteri, tecrit önlemleri sırasında yemek siparişi teslimatının parçası olarak bir şişe idrar aldıktan sonraki şaşkınlığını anlattı.

Oliver McManus, şüpheli görünen sarı sıvının kendisine pazar sabahı HelloFresh’ten bir yemek kitiyle geldiğini söyledi.

McManus, şirkete şu soruyu içeren bir tweet attı:

McManus “Bana bir adres verin, size göndereyim ve şüphe duyuyorsanız bir koklayın!” diye ekledi.

Şirketin sosyal medya ekibi şu cevabı verdi: “Bundan dolayı ne kadar üzgün olduğumuzu açıklayacak kelimelere gerçekten sahip değiliz.”

Birkaç Twitter kullanıcısı buna her zamanki şaka, kelime oyunu ve hakaret yağmuruyla yanıt verdi. Bazıları şişedekinin elma suyu olduğunu öne sürdü. McManus “Gerçekten değil” diye cevap verdi.

HelloFresh, yemek kitleriyle beraber içecek sunmuyor ve bazı kişiler bu hatanın, teslimatı yapan şoförün tuvaletini yaparken zamandan kazanmak için şişeyi kullanmasının ardından meydana gelmiş olabileceği yorumunda bulundu. McManus, attığı tweet’te bunun bir teslimat hatası olduğuna inandığını söyledi ve “Kutu düzgün bir şekilde kapatılmamıştı ve (şişe) hemen üstte duruyordu” dedi.

The Independent’a konuşan McManus, sadece teslimatın değil, sosyal medyadaki tepkinin de kendisini “şaşırttığını” söyledi.

McManus, HelloFresh’in “çok özür dilediğini” ve halen araştırmakta olduğunu ekledi. McManus şöyle dedi: “Bu kadar çok insanın umursayacağını beklemiyordum. Dürüst olmak gerekirse, bütün bunlar beni şaşırttı.”

HelloFresh yaptığı açıklamada şunları söyledi:

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/news/uk

Haber Fora için çeviren: Onur Bayrakçeken

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap