Yeni Gossip Girl geliyor: Karakterler ve özellikleri Instagram’da ortaya çıktı

by Haber Fora

Gossip Girl hayranları, Instagram’da, yakında yayımlanacak dizinin yeni versiyonunun başrolündeki karakterlerle tanıştı.

HBO Max’te yayımlanacak yeni Gossip Girl dizisinin resmi Instagram hesabındaki bir dizi gönderi, yeni yüzleri ve ayrı ayrı karakter özelliklerini ortaya çıkardı.

Örneğin, Jordan Alexander’ın karakteri Julien Calloway için “etkilemek” en önemli öncelik. Whitney Peak’in karakteri Zoya Lott “bakış açısına” odaklanırken, Thomas Doherty’nin karakteri Max Wolfe’sa tamamen “özgürlük” üzerine kurulu.

Paylaşımlar Evan Mock, Eli Brown, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Zion Moreno ve Savannah Smith gibi oyuncu kadrosunun diğer isimlerini de ortaya çıkardı.

HBO Max’in yeni Gossip Girl dizisi, orijinal dizinin sona erdiği tarihten 8 yıl sonrasında geçiyor ve kendilerini Dedikoducu Kız’ın dikkatli gözü altında bulan yeni nesil New York özel okul gençlerini konu alıyor.

 

HBO Max’e göre, “prestijli dizi, sosyal medyanın ve New York manzarasının kendisinin aradan geçen yıllarda ne kadar değiştiğini ele alacak.” Dizi, prömiyerini 2021’de yapacak.

 

*İçerik orijinal haline bağlı kalınarak çevrilmiştir. Haber Fora’nin editöryal politikasını yansıtmayabilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Haber Fora için çeviren: Onur Bayrakçeken

Bunu da beğenebilirsiniz

Yorum Yap